Ada AVM Figen Sakallıoğlu Anadolu Lisesi resim sergisi!

26 - 28 Nisan tarihlerinde saat 10:00 - 22:00 arasında Ada AVM'de Figen Sakallıoğlu Anadolu Lisesi öğrencilerinin resimlerinin sergileneceği etkinliğimize davetlisiniz!

Devamını Oku

Ada AVM Açılım Okulları Ana Sınıfı Sergisi!

27 Nisan saat 10:00 - 22:00 arasında Açılım Okulları Ana Sınıfı öğrencileri ile gerçekleştireceğimiz resim sergisi, müzik, boyama, ebru atölyesi etkinliklerimize davetlisiniz.

Devamını Oku

Sanat Engel Tanımaz, Engelsiz Yaşam Sergisi!

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Engelliler Merkezi Sergisi 22-28 Nisan tarihleri arasında Axis İstanbul AVM 1. Kat’ta ziyaretçilerini bekliyor.

Devamını Oku

Forum Çamlık Masal Oyun 'Uzaylı Çocuk'!

27 - 28 Nisan 2019 tarihlerinde 15.00 ve 17.00 seans saatlerinde Forum Çamlık Çocuk Kulübü tarafından hazırlanan Uzaylı Çocuk Masal Oyunu'na tüm çocukları bekliyoruz.

Devamını Oku

One Tower AVM’de 150 TL ve Üzeri Alışverişle Anında Hediye Kazan!

26 - 28 Nisan 2019 tarihleri arasında One Tower AVM'den yapacağınız 150 TL ve üzeri alışverişlerde anında hediye kazanın.

Devamını Oku

Çocuklar One Tower AVM’de Eğlencenin Resmini Çiziyor!

27 ve 28 Nisan 2019 tarihlerinde One Tower AVM'de ücretsiz olarak gerçekleşecek Minik Ressamlar atölyesi ve Bıcır ile Gıcır Çocuk Tiyatrosuna tüm çocukları bekliyoruz...

Devamını Oku

Ege Perla Organik Pazar ile Doğallığı Yerinde Yaşa!

Datça Murat Çiftliği'nin taze, organik ve ekolojik ürünleri her Perşembe ve Pazar Günleri Ege Perla AVM'de sizinle buluşuyor.

Devamını Oku

Odeabank ile STH Travel'da %10 İndirimli Dünya Turu!

Dünyayı keşfetmek isteyen Odeabank Kazandırıy’O kullanıcılarına özel STH Travel ile Dünyanın En Güzel Cruise Gemilerinde %10 İndirimli Seyahat sizi bekliyor!

Devamını Oku

Ramazan'ın Coşkusu CarrefourSA Bursa AVM'de Yaşanır

Ramazan boyunca her Cuma ve Cumartesi günü iftar saatinde Fasıl Dinletisi, her Cumartesi ve Pazar 14:00 - 19:00 saatleri arasında ise Karagöz Hacivat Kukla Yapım atölyesi ziyaretçilerini bekliyor.

Devamını Oku

Kral şakir sevenler Meysu Outlette buluşuyor.

Varol Yaşaroğlu 5 Mayıs Pazar günü saat 15:00'da imza günü ve söyleşi yapmak üzere Meysu Outlet'te çocuk okurlarıyla buluşuyor.

Devamını Oku

DAHA FAZLA KAMPANYA GÖSTER