Trend Arena Dünya Dans Günü Gösterisi!

28 Nisan 2019 Perşembe günü Trend Arena AVM'de sahnelenecek Efsane Bilim, Sanat ve Teknoloji Derneği tarafından Dünya Dans Günü'ne özel hazırlanan dans gösterisine tüm halkımız davetlidir.

Devamını Oku

25 Nisan Perşembe Parkora Bahar Festivali!

Baharın enerjisi 25 Nisan Perşembe günü ParkOra sokaklarında. Alışveriş, moda, eğlence aradığınız her şey bu festivalde. Üstelik Murat Övüç’te Ora’da!

Devamını Oku

3. Uluslararası Bilkent Sanat Festivali!

Türkiye’de sanatın geniş kitleler tarafından sevilmesini ve gelişmesini sağlamak amacıyla düzenlenen 3. Uluslararası Bilkent Sanat Festivali, 27 Nisan- 5 Mayıs tarihleri arasında Bilkent Center Sanat Sokağı’nda meraklılarıyla bir araya gelecek.

Devamını Oku

Panora'da Sanat Rüzgarı Esiyor!

Sanatın her dalında yaratıcılığı ve üretimi destekleyen Panora, 24-30 Nisan tarihleri arasında Huriye Altınay ve Nuriye Şahin'in eserlerinin yer alacağı sergi ile Piri Reis'te sanatseverleri bekliyor.

Devamını Oku

Bilimin Çocukları Panora'da bir araya geliyor!

Jale Tezer Koleji öğrencileri Fizik branşında TÜBİTAK Ankara 1'ncilik projeleri başta olmak üzere tüm projelerini sergilemek için, 27-28 Nisan tarihleri arasında Panora'da sizleri bekliyorlar!

Devamını Oku

Elif Kormazel ile Pirinçli Ramazan Lezzetleri Buluşması!

Elif Kormazel ile 27 Nisan’da Beylikdüzü Migros AVM Etkinlik Alanı’nda beraberiz. Ramazan sofralarına lezzetli dokunuşlar eklemek isteyen herkesi bekleriz.

Devamını Oku

Salihli Kipa AVM Kitap Fuarı!

Yeni maceralara kapı açacak kitaplar 26 Nisan - 5 Mayıs tarihleri arasında Salihli Kipa AVM'de sizi bekliyor. Sevdiğiniz yazar ve kitapları bir araya getiren fuarımızı sakın kaçırmayın!

Devamını Oku

Panora Sahne Taksim Trio Konseri!

Panora Sanat Merkezi Akustik Konserler kapsamında düzenlenen Taksim Trio Konseri 26 Nisan 20:00'de Panora Sanat Merkezi’nde müzikseverler ile buluşuyor.

Devamını Oku

Westpark Outlet Anadolu Ateşi Performansı!

1 Mayıs 2019 Çarşamba 21.00'da Westpark Outlet’ in muhteşem 1. Yıl dönümü kapsamında Muhteşem Sahne Performansları ile Anadolu Ateşi sizleri coşturmaya hazırlanıyor

Devamını Oku

Necati ve Saykolar 27 Nisan'da Aquamall'da!

27 Nisan 2019 Cumartesi saat 20.00 ile 22.00 saatleri arasında Aquamall AVM'de gerçekleştirilecek Necati ve Saykolar ücretsiz konserine davetlisiniz.

Devamını Oku

DAHA FAZLA KAMPANYA GÖSTER